اخبارمرکزیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

مدیران جدید الانتصاب، مدارس دولتی و غیر دولتی در اولویت آموزش ها قرار دارند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، دومین جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزشی توانمند سازی مدیران و ائمه جماعات مدارس استان های همجوار استان مرکزی، با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور، امینی مدیر روابط عمومی شرکت پالایشگاه نفت شازند، سیدمجتبی طباطبایی معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز قم، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و مسعود وفایی مدیر آموزش ستاد اقامه نماز کشور روز دوشنبه سوم مهر ماه در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه سرگزی ضمن تشکر و قدردانی از قبول زحمت مجید رجبی مدیر عامل و مجموعه پالایشگاه نفت شازند در برگزاری و آموزش ۱۰۰۰ نفر از مدیران و ائمه جماعت روحانی مدارس استان های کشور، به بیان اهمیت اجرای این دوره پرداخت و گفت: ان شاالله با همکاری خوب شرکت پالایشگاه، این دوره به خوبی عملیاتی شود و باعث تقویت مدیران و زمینه ساز توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح کشور به ویژه دانش آموزان خواهد شد.

وی گفت: حتما تلاش کنیم که در این جلسه به نحو شایسته، دوره را برنامه ریزی کنیم و با همکاری مرکز تخصصی نماز آموزش ها شروع شود، این دوره از اهمیت بالایی برخوردار است، چون در نظر داریم در استان های دیگر هم استارت این کار خورده شود.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور افزود: در این دوره، دو بخش در اولویت باشد، اول، مدیران جدید الانتصاب دولتی و غیردولتی، چون مدارس غیردولتی، اغلب از این دوره ها و آموزش ها محروم هستند و دوم، امامان جماعات مدارس، که مهمترین دغدغه استاد قرائتی، آموزش طلاب است.

سرگزی در ادامه، آمادگی کامل ستاد اقامه نماز کشور را برای برگزاری شایسته این دوره ها اعلام کرد.

در ادامه جلسه سید مجتبی طباطبایی نیز ضمن تبریک ایام و تقدیر و تشکر و اعلام آمادگی برای برگزاری این دوره، گزارشی از نحوه اجرا، محل اسکان و سرفصل های آموزشی برای چهار دوره، ویژه مدیران جدید مدارس برادران و خواهران و امامان جماعت مدارس را بیان کرد.

در این جلسه امینی ضمن تبریک ایام ماه ربیع الاول، آمادگی کامل مجموعه پالایشگاه را در برگزاری این دوره برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح شهرستان شازند اعلام کرد.

در ادامه حجت الاسلام علی رودبارانی ضمن خیر مقدم و تشکر از تلاش های مدیر عامل و مجموعه پر تلاش پالایشگاه نفت شازند بیان کرد : با توجه به پای کار بودن مجموعه پالایشگاه و آموزش و پرورش استان، به یاری خدا این دوره را با جدیت پیگیری و برگزار خواهیم کرد.

مدیران جدید الانتصاب، مدارس دولتی و غیر دولتی در اولویت آموزش ها قرار دارند

مدیران جدید الانتصاب، مدارس دولتی و غیر دولتی در اولویت آموزش ها قرار دارند

مدیران جدید الانتصاب، مدارس دولتی و غیر دولتی در اولویت آموزش ها قرار دارند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا