اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای فرهنگی علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای فرهنگی علوم پزشکی نیشابور با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، در روز یکشنبه پنجم آذرماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر شورای اقامه نماز و مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه علوم پزشکی نیشابور گزارشی از اقدامات انجام شده نسبت به تقویت باورهای اعتقادی و فراهم ساختن زمینه گفتمان های دینی در بستر اقامه نماز و نشست های خوابگاه های دانشجویی گزارشی را به جلسه ارائه کرد و از عنایت مسئولین علوم پزشکی به این امر تشکر کرد.

سپس حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از تلاش های خوب دانشگاه علوم پزشکی نیشابور یادآور شد: درگیر شدن اساتید و دانشجویان در فعالیت های دینی و اقامه نماز می تواند اثربخشی بیشتری در رشد دینی و تقویت باورها و حضور آنان در نمازجماعت داشته باشد.

وی ادامه داد: لذا از فرصت علمی و دغدغه های دینی اساتید و دانشجویان بیشتر استفاده کنیم و می طلبد برای ظرفیت موجود شاخص هایی تعریف و سپس با شناخت وضع موجود برنامه هایی را تنظیم نماییم که ما را به وضع مطلوب برساند.

در پایان مقررشد در شورای اقامه نماز مطالب مطرح شده مورد بحث و گفتگو قرار گیرد و در راستای ترویج تقویت معارف دینی و تشکیل دوره های آموزشی و شیوه های دعوت به نماز و شیوه های نوین تفسیر جهت اساتید و ائمه جماعات برگزار و حمایت گردد.

با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، جلسه شورای فرهنگی علوم پزشکی نیشابور برگزار شد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، جلسه شورای فرهنگی علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا