اخبارخراسان جنوبی

دوره آموزشی نیک ویژه مربیان مهدهای کودک شهرستان بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، دوره آموزشی نیک (نماز یاوران کودک) به منظور آشنایی و ارتقاء سطح دانش و مهارت مربیان و مدیران مهدهای کودک شهرستان بیرجند با جدیدترین شیوه های جذب کودکان به نماز روز پنجشنبه بیست و یکم دیماه در محل مدرسه امیدهای انقلاب اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان در ابتدای نشست ضمن خیر مقدم سرفصل های این دوره را تشریح کرد و افزود  :این دوره آموزشی که به همّت و تلاش ستاد اقامه نماز استان و همکاری و مشارکت اداره آموزش و پرورش  شهرستان بیرجند و با حضور جمعی از مربیان و مدیران مهدهای کودک برگزار شده است .

وی گفت: مربیان به عنوان مبلغ دین باید در همه جلسات مسئله نماز را مطرح کند و دعوت به نماز را داشته باشد اما این نوع دعوت و این نوع تبلیغ حتما تخصص خاصی را می خواهد مخصوصا در جمع کودکان و نوجوانان که حتما سؤالاتی در ذهنشان هست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در پایان گفت: به شرکت کنندگان در این دوره  از طرف ستاد اقامه نماز استان گواهی نامه  داده خواهدشد

شرکت کنندگان در این دوره با جدیدترین شیوه های جذب کودکان به نماز و نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز در کودکان آشنا شده و پس از فراگرفتن آموزشهای لازم می توانند در مهدهای کودک و مدارس ابتدائی دخترانه به ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز با استفاده از روشهای جدید و جذاب پرداخته و فرزندان را از سن کودکی با این فریضه واجب و مقدّس آشنا سازند.

این دوره  با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی از مدرسین بومی استان به مدت ۴ ساعت و با هدف ارائه راهکارهای جذاب و شیوه های جدید جذب کودکان به نماز و آموزش آنها به این فریضه الهی تدریس شده است.

دوره آموزشی نیک ویژه مربیان مهدهای کودک شهرستان بیرجند برگزار شد

دوره آموزشی نیک ویژه مربیان مهدهای کودک شهرستان بیرجند برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا