یزد

دوره آموزشی نیک ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز دوشنبه بیست و چهارم مردادماه، دوره آموزشی نیک ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک با حضور استاد مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

این دوره آموزشی با حضور استاد آیتی یکی از اساتید نامی مرکز تخصصی قم با حضور قریب ۱۰۰ نفر از مربیان و با هدف ایجاد زمینه ترویج نماز در بین مدیران ومربیان مهدکودک و ارتقا بینش، توانمندی ومهارت عملی مربیان مهدهای کودک نسبت به معارف نماز برگزار شد.

اخبارگلستان دوره آموزشی نیک ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک در استان یزد برگزار شد

در این جلسه حجت الاسلام موسوی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر از برگزار کنندگان این دوره گفت: مربیان به عنوان مبلغ دین باید در همه جلسات مسئله نماز را مطرح کند و دعوت به نماز را داشته باشد اما این نوع دعوت و این نوع تبلیغ حتما تخصص خاصی را می خواهد مخصوصا در جمع کودکان و نوجوانان که حتما سؤالاتی در ذهنشان هست.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: این دوره ها که برگزار می شود می تواند بخشی از آن تخصص را برای شما داشته باشد که شما در این دوره ها شرکت میکنید.

موسوی اظهار کرد: البته می دانید مربیان امر نماز آنهایی که صرفا به عنوان مربی می آیند وارد این عرصه می شوند که بیش از صد ساعت مستقیم و ده ها ساعت غیر مستقیم به صورت مطالعه و ویدئو کنفرانس در بحث های تخصصی نماز شرکت می کنند و می توانند پاسخگو باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا