اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز آموزش و پرورش نیشابور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در روز یکشنبه پنجم آذرماه، مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه سفر به نیشابور نماز ظهر را به جماعت با پرسنل آموزش و پرورش شهرستان اقامه کرد.

حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان در جمع پرسنل آموزش و پرورش نیشابور طی سخنانی یاد آورشد: با همه فراز و نشیب های تعلیم و تربیت خداروشکر هنوز فرهنگیان و معلمان در نگاه جامعه، قشر مورد احترام می باشند.

وی ادامه داد: بدانیم آنچه در مورد تربیت جامعه اثر بیشتر دارد آن است که نماز در نگاه جامعه، زیبا و دلنشین باشد و این عنصر اگر محقق شود انقلاب فکری روی خواهد داد و انسان ها با یک اشاره ای به باورهای دینی و پایبندی به دستورات اسلامی خواهند داشت و اگر مقبول و محبوب بودیم می توانیم از اثر گذاری بیشتری در نسل نو به دین داشته باشیم.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در نشست شورای اقامه نماز آموزش و پرورش ضمن تشکر از فعالیت های سال جاری اداره کل آموزش و پرورش که عنایت خاصی به مدارس داشت یادآور شد: می توانیم تمام ظرفیت ها را در حوزه تعلیم و تربیت به کار بگیریم و با هم اندیشی و همکاری خدمت بهتری به نسل نو داشته باشیم.

وی ادامه داد: از افزایش مهارت در انتقال مباحث دین به نسل نو، رفع مشکلات اقامه نماز و استفاده بهینه از ظرفیت طلاب و روحانیون توانمند و علاقمند به نسل نو غفلت نکنیم و تلاش کنیم برنامه های جذاب و نویی را به جریان تبدیل کنیم.

سبحانی نیا در پایان خاطر نشان کرد: بدانیم به پرسش های دینی نسل نو به خصوص پرسش هایی که دشمنان با القای آن باورهای اعتقادی و ارکان نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار داده غافل شویم. یقینا ضرر و زیانی خواهد داشت لذا با توکل، تلاش و همفکری براساس رسالت خود به نسل نو خدمت کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا