خراسان شمالی

قرائت پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، حجت الاسلام احمدی فرد صبح امروز ۹ بهمن ماه با حضور در نشست شورای اداری خراسان شمالی که در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن قرائت پیام مقام معظم رهبری به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز، گفت: با توجه به تاکید مقام عظمای ولایت بر نقش آموزش و پرورش، دانشگاه ها، صدا و سیما و… لازم است دستگاه هایی که با نسل نو سر و کار دارند به وظایفی که بر دوش شان هست توجه بیشتری نمایند.

وی با اشاره به برکات اجلاس استانی نماز، از همه دستگاهها، بویژه مجموعه های فرهنگی درخواست کرد در برگزاری ششمین اجلاس استانی نماز که اواخر بهمن ماه برگزار میگردد با ستاد اقامه نماز استان همراهی نمایند.

حجت الاسلام احمدی فرد با اشاره به کمبود مسجد در شهرهای استان بویژه شهر بجنورد اظهار کرد: شورای شهر، شهرداری و مجموعه راه و شهرسازی، وعده‌هایی برای اختصاص زمین جهت احداث مساجد در مناطق مورد نیاز شهر دادند اما تاکنون این وعده های محقق نشده است. مناطق مختلفی در بجنورد از جمله محلات تختی،بهارستان و زمین های پادگان سابق ارتش و… مجموعه‌های پرجمعیت و متراکمی هستند که نیازمند احداث مسجد می‌باشند اما تاکنون اقدام خاصی برای رفع این کمبودها نشده است.

وی تاکید کرد: رفع  این مشکل نیاز به ورود معاونت عمرانی استانداری دارد.

شورای اداری خراسان شمالی
شورای اداری خراسان شمالی
شورای اداری خراسان شمالی
شورای اداری خراسان شمالی
شورای اداری خراسان شمالی
شورای اداری خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا