اخبارخراسان شمالی

شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی با محوریت سی و یکمین اجلاس سراسری نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز سی ام خرداد ماه، جلسه شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی با حضور استاندار، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضاء برگزار شد.

استاندار خراسان شمالی ضمن دعوت مدیران برای برگزاری باشکوه سی و یکمین اجلاس سراسری نماز و احساس مسئولیت برای برگزاری هر چه بهتر اجلاس گفت: با توجه به میزبانی خراسان شمالی برای اجلاس سراسری نماز ، تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید نسبت به برگزاری باشکوه و عزتمند این اجلاس احساس مسئولیت کنند.

محمدرضا حسین نژاد بر فراهم شدن بستر برای رعایت استانداردسازی آموزشگاه ها تاکید کرد و افزود: هر چند اقدامات خوبی در حوزه فضای آموزشی انجام شده، اما نیازمند پیگیری های جدی تری هستیم تا نواقص فضاهای آموزشی با تلاش گروه های جهادی و آموزش و پرورش استان مرتفع شود.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز، به برگزاری سی و یکمین اجلاس سراسری نماز در آبان ماه سال جاری اشاره کرد و با توجه به عنوان اجلاس مبنی بر “نماز نسل نو و رسالت ما” بر نقش مهم آموزش و پرورش در برگزاری این اجلاس تاکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: اداره کل آموزش و پرورش را مسئول کمیته فرهنگی و فوق برنامه اجلاس معرفی و درخواست کرد در اولین فرصت کمیته مذکور تشکیل و برنامه‌ریزی های لازم برای استفاده از فرصت‌ها صورت پذیرد.

وی همچنین به یکی از دستورات جلسه در خصوص وضعیت مدارس غیردولتی از مدیر کل و معاونت مدارس غیردولتی آموزش و پرورش استان اشاره کرد: مدیران مدارس غیردولتی تاکید نمایند مدارسی که فاقد نمازخانه مناسب هستند در فرصت باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید اقدام لازم را برای احداث و تجهیز نمازخانه انجام دهند.

نقش مهم اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در سی و یکیمین اجلاس سراسری نماز

 

نقش مهم اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در سی و یکیمین اجلاس سراسری نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا