اخبارخراسان شمالی

دیدار کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد با مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز هجدهم شهریور ماه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان با مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی و امام جماعت اداره کل دیدار و در جهت اجرای بندهای تفاهم نامه بومی فی مابین ستاد و اداره کل بحث و تبادل نظر نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام میرزازاده کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر لزوم انعقاد تفاهم نامه بومی مشترک اظهار داشت: تفاهم نامه بومی ستاد اقامه نماز با مجموعه ثبت احوال استان خود نقشه راهی است تا با اجرای بندهای آن بتوانیم گام های موثری در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز برداریم.

وی در ادامه به وضعیت اقامه نماز دستگاه اشاره کرد و گفت: یکی از مهم ترین شیوه های دعوت به نماز همکاران حضور مدیران و معاونین در نماز جماعت اول وقت در مجموعه است که خوشبختانه با حضور جنابعالی و معاونین شاهد برگزاری نماز جماعت با شکوه در مجموعه هستیم.

علی زاهدی نیا مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی در این دیدار ضمن تشکر از همکاری ستا اقامه نماز استان با مجموعه در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی نمازی گفت: خوشبختانه با ارتباط خوب و موثر مجموعه با ستاد استان شاهد برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی مشترک هستیم که امیدواریم در سال جاری این همکاری بیشتر شود.

دیدار با مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا