اخبارخراسان شمالیمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

خراسان شمالی آمادگی میزبانی اجلاس سراسری در سال آینده را دارد

معاون استانداری خراسان شمالی در دیدار با معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور بر آمادگی میزبانی استان از اجلاس سراسری نماز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، منصور سرگزی معاون فرهنگ و آموزشی ستاد اقامه نماز کشور روز بیست و هشتم آذرماه با حضور در استانداری خراسان شمالی با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و جانشین ریاست شورای اقامه نماز استان دیدار کرد.

در این دیدار که حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور و حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان حضور داشتند، از همکاری و همراهی استانداری خراسان شمالی با ستاد اقامه نماز استان در اجرای برنامه های ترویجی، فرهنگی و نظارتی ستاد تقدیر شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به فعالیت ویژه ستاد استان در خصوص رونق بخشی نماز در مدارس اظهار داشت: رفع کاستی ها در خصوص نمازخانه و برگزاری نماز جماعت در مدارس باید رفع گردد و این موضوع نیز با عنایت ویژه استانداری برای تحقق رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر مزین نمودن مدارس به نمازخوانی نوجوانان عملی می شود.

وی با اشاره به درخواست نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان در خصوص واگذاری میزبانی اجلاس سراسری نماز به خراسان شمالی، تصریح کرد: قطعی شدن این امر منوط به تصمیم هیات امنای ستاد اقامه نماز کشور است اما طبق بررسی های انجام گرفته با وجود ظرفیت های بالقوه شرایط استان جهت میزبانی از این اجلاس مناسب است.

دکتر صفرنژاد معاون استاندار خراسان شمالی نیز ضمن عرض خیرمقدم به مسئولان ستاد اقامه نماز کشور، خواستار ابلاغ سلام ایشان و جناب استاندار به حجت الاسلام والمسلمین قرائتی گردید و گفت: استان خراسان شمالی آمادگی میزبانی از اجلاس سراسری نماز در سال آینده را دارد.

 

استانداری خراسان شمالی

استانداری خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا