خراسان شمالی

کارگروه خدمات سفر خراسان شمالی با موضوع “سامانه راهنماز” برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز ۷اسفندماه کارگروه خدمات سفر خراسان شمالی با دستور کار تکمیل و بروز آوری سامانه راهنماز و همچنین بررسی وضعیت مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی استان با حضور مدیران دستگاه های متولی و معاونت توسعه منابع انسانی استانداری خراسان شمالی برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت نمازخانه های بین راهی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه خراسان شمالی “باب الرضا” است و سالانه میزبان مسافرین و زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا تمامی کاستی ها و مشکلات مجتمع های بین راهی را کاهش دهیم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به ضرورت نظارت های میدانی بر این مجموعه های خدماتی اشاره کرد و گفت: نظارت های میدانی توسط دستگاه های متولی امر موجب می شود تا زمینه ارائه بهترین خدمات برای زائرین و مسافرینی که از مسیرهای خراسان شمالی تردد می کنند فراهم گردد.

احمدی فرد به راه اندازی “سامانه راهنماز” اشاره کرد و افزود: سامانه راهنماز در راستای نظارت و ارزیابی و همچنین انعکاس مشکلات این مجموعه ها توسط ستاد اقامه نماز ایجاد شده است و امیدواریم با همکاری و همفکری دستگاه های متولی در جهت بروز آوری و همچنین انعکاس کاستی ها و مشکلات مجتمع های خدماتی بین راهی استان گام های خوبی برداریم.

در پایان جلسه نیز ادارات متولی امر مجتمع ها موظف شدند تا اطلاعات کامل مجتمع های رفاهی بین راهی خود را طبق فرم سامانه راهنماز به ستاد استان اعلام کنند.

کارگروه خدمات سفر خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا