کردستان

جلسه کمیته سفرهای نوروزی استان کردستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، جلسه کمیته سفرهای نوروزی شنبه هشتم بهمن ماه در سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

جلسه با تلاوتی از آیات قرآن مجید شروع و در ابتدای جلسه جناب اسدی معاون امور عمرانی استانداری ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به مدیرستاد اقامه نماز و اعضای کمیته و حاضرین در جلسه به تشریح برنامه ها و اقدامات لازم برای هرچه بهتر انجام دادن خدمات و آماده کردن و بستر سازی مناسب برای خدمت رسانی به عزیزان و مسافرین در ایام نوروز در راه های موصلاتی و همچنین ورودی و خروجی شهرها تاکید کرد.

در ادامه جلسه داود مولودی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از بانیان جلسه در خصوص  اهمیت و جایگاه نماز مطالبی را بیان کرده و گفت: باید برای نماز مسافرین تمهیدات لازم اندیشیده شود تا هر مسافری به راحتی دسترسی به نمازخانه داشته باشد.

وی در ادامه افزود: لازم است هر یک از دستگاه های اجرایی متولی  نمازخانه های راه های مواصلاتی به طور مشترک با ستاد اقامه نماز به منور رفع موانع و مشکلات از نمازخانه ها بازدید بعمل آورند و همچنین تمهیدات لازم جهت تجهیز و بهسازی نمازخانه ها به ملزومات ضروری ازجمله (فرش مناسب ، سیستم گرمایشی ، سیستم روشنایی ، مهر ، جا مهری ، جهت قبله نما ، قرآن و …) و تعمیر و بهسازی سرویس های بهداشتی و وضوخانه ها در راه های مواصلاتی استان صورت پذیرد.

مولودی گفت: پیشنهاد می شود دستگاه های متولی یا (کارگروه)که از واحدهای تابعه در راه های مواصلاتی بازدید و نظارت دارند از ستاد اقامه نماز استان نیز جهت حضور در این بازدیدها دعوت بعمل آورند و همچنین دستگاه های متولی نمازخانه های راه های مواصلاتی گزارشی از بازدیدها و اقداماتی که در جهت رفع نواقصات نمازخانه ها انجام شده است به ستاد اقامه نماز گزارش نمایند.

در ادامه سایر اعضای جلسه نکته نظرات و پیشنهاد هایی را در جهت  خدمت به مسافرین محترم در ایام نوروز ارائه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا