اخبارکردستان

کمیته سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ در کردستان برگزار شد

معاون عمرانی استاندار کردستان: همه دستگاه‌ها و بویژه کمیته های تعیین شده در انجام وظایف خود ساعی باشند و بحث آماده سازی بسترها از جمله نمازخانه و سرویس های بهداشتی را در اولویت قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ سی ام آذر ماه  اولین جلسه کمیته سفر های نوروزی ۱۴۰۳ با محوریت نماز خانه و سرویس های بهداشتی سطح استان به ریاست حبیبی معاون عمرانی استانداری و کلیه ی اعضا در محل سالن جلسات معاونت عمرانی  تشکیل شد.
در این جلسه بعد از تبیین دستورالعمل اجرایی سفرهای نوروز سال ۱۴۰۳ توسط مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ، حبیبی معاون عمرانی استانداری با اشاره به اهمیت آماده سازی زیر ساخت های استان از جمله نمازخانه و سرویس های بهداشتی سطح استان اظهار داشت: استان کردستان یکی از استان‌های هدف در بحث گردشگری و با توجه به نبود تعطیلات در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۲ پیش بینی می شود که نوروز پر مسافری را داشته باشیم.
وی افزود: به همین دلیل لازم است همه دستگاه‌ها و بویژه کمیته های تعیین شده در انجام وظایف خود ساعی باشند و بحث آماده سازی بسترها از جمله نمازخانه و سرویس های بهداشتی را در اولویت قرار دهند.
در این جلسه مرادی کارشناس برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان نیز بر لزوم توجه به ایجاد نماز خانه و سرویس های بهداشتی تاکید و خواهان توجه ویژه به این مهم شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا