زنجان

بازدید نوروزی مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از نمازخانه های بین راهی

مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان در ایام نوروز 1402 از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان و همچنین اجرای پویش همراهان سفر ایمن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین علی یوسفی مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از مساجد و نمازخانه های راه های مواصلاتی استان و نمازخانه‌های واقع در مجتمع های خدماتی و رفاهی و همچنین از روند اجرای پویش همراهان سفر ایمن که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و با همکاری دیگر دستگاه های مرتبط از جمله ستاد اقامه نماز در ایام نوروز ۱۴۰۲ برگزار می گردد بازدید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این بازدیدها اظهار کرد: بیشتر مساجد و نمازخانه های بین راهی استان از وضعیت قابل قبولی برخوردار بوده و ارائه خدمات رضایت بخش می باشد، اگر چه در برخی از نمازخانه های قدیمی نیاز به باز سازی و تجهیز و اقدامات بهداشتی وجود دارد.

حجت الاسلام یوسفی با بیان این که در استان زنجان تعداد ۷۸ باب مسجد و نمازخانه بین راهی وجود دارد خاطر نشان کرد: اکثر قریب به اتفاق این نمازخانه ها در حال ارائه خدمات به مسافران نوروزی می باشند.

وی در ادامه بیان داشت این مساجد و نمازخانه ها در چندین نوبت مورد بازدید هیئت ازریابی و نظارت کارگروه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان، متشکل از کارشناس ستاد اقامه نماز و دیگر دستگاه های ذیربط قرار گرفته و نواقصات این مکان ها به مسئولین و مدیران مجتمع ها و متولیان این مکان ها اعلام و دستور رفع نواقص ابلاغ گردیده است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به پویش همراهان سفر ایمن گفت: در این پویش سعی شده است با آماده سازی زیر ساخت لازم و اجرای برنامه های شاد و مفرح در کنار دیگر برنامه های خدماتی و معنوی، از جمله اقامه نماز جماعت توسط روحانیون در برخی از مراکز خدمات رفاهی بین راهی، سفرهای نوروزی مردم شریف ایران همراه با معنویت و آرامش رقم خورده و خدمات مناسب شان مردم عزیز ارائه گردد.

بازدید نوروزی مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از نمازخانه های بین راهی استان

بازدید نوروزی مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از نمازخانه های بین راهی استان

بازدید نوروزی مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از نمازخانه های بین راهی استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا