اخبارفارس

شورای اقامه نماز شهرستان ارسنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ بیست و یکم آذرماه، شورای اقامه نماز شهرستان ارسنجان با حضور حجت الاسلام بهرامی امام جمعه شهرستان، رضایی فرماندار شهرستان و حجت الاسلام آشوری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام بهرامی با عرض تسلیت ایام فاطمیه از توجه فرماندار و مسئولین به برگزاری باشکوه این ایام تقدیر کرد و خواستار توجه جدی و بیشتر به امر اقامه نماز در مدارس شد.

امام جمعه شهرستان ارسنجان در ادامه افزود: در این ایام که پیکرهای پاک و مطهر شهدا در جای جای این استان در حال تشییع و عطرافشانی هستند، باید توجه داشته باشیم که این شهدا برای احیای دین و اقامه نماز رفتند. پس ما باید نسبت به اقامه نماز و معارف نماز کوشا باشیم.

در ادامه فرماندار شهرستان ارسنجان با بیان اینکه بر اساس بخشنامه ۱۵ ماده ای وزارت کشور در کلیه ادارات باید نماز جماعت برگزار شود، افزود: ما با جدیت مسائل مربوط به نماز را پیگیری و رصد می‌کنیم. وی در ادامه نسبت به وضع نمازخانه های ادارات ابراز امیدواری کرد که ان‌شاءالله وضعیت بهتر شود.

حجت الاسلام آشوری با بیان اینکه در اکثر مدارس شهرستان، اقامه نماز جماعت توسط روحانی و همکار فرهنگی برگزار می‌شود، افزود: بر اساس جدول توزیع برنامه های فرهنگی آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ و با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس، دوره های نمازشناسی و معرفت نماز ویژه دانش آموزان برگزار می‌شود.

اقامه نماز شهرستان ارسنجان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا