اخبارکرمان

نماز وحدت بخش ادارات رفسنجان در اداره امور مالیاتی اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کرمان، به یاد شهدای خدمت نماز وحدت بخش ادارات روز دوشنبه مورخ هفتم خرداد ماه، به میزبانی اداره امور مالیاتی با حضور فرماندار، دبیر ستاد اقامه نماز و سایر مسئولین ادارات شهرستان در نمازخانه آن اداره برگزار شد.

در این آئین پس  از اقامه نماز ظهر و عصر امام جماعت اداره ضمن عرض خیرمقدم و تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و همراهانشان، گزارشی از وضعیت نماز جماعت در اداره امور مالیاتی ارائه کرد و سپس حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز در این جلسه به ویژگی های مهم رئیس جمهور شهید پرداخت و ایشان را یک خدمتگزار ملت دانست که با تمام وجود برای مردم کار می کرد.

وی  نظام را یک نظام ولایت مدار دانست و گفت: ولایت مانند ریشه یک درخت است که با از دست رفتن یک شاخه آن درخت از بین نمی رود زیرا ریشه درخت مهم است که همان ولایت فقیه است و خداوند را بابت آن شکر می کنیم که سایه ولایت بر سر کشور است.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان رفسنجان بیان کرد: در مسئله سخنرانی و سخنوری ایشان زمانی که سخنرانی داشت همه را مجاب می کرد و مهم این است که برای کارهای انجام شده باید مردم را متقاعد کرد که آقای رئیسی اینگونه عمل کرد.

حجت الاسلام حسینی در پایان از مسئولین خواست به نماز ادارات اهمیت ویژه ای قائل شوند و نماز جماعت پر رنگتر و باشکوه تر  اقامه شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا