اخبارکرمان

نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان در آموزش و پرورش اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کرمان ، همزمان با سالروز روز مباهله نماز وحدت بخش ادارات روز دوشنبه مورخ یازدهم تیر ماه به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان در نمازخانه آن اداره باحضور فرماندار، معاون فرماندار، دبیر ستاد اقامه نماز و سایر ادارات برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم  به حاضرین سخنان خود را شروع کرد و در ادامه خلاصه کار های انجام شده توسط آن اداره را در فصل تابستان شرح داد و گفت: در این زمان حساس همه باید تلاش کنیم و در انتخابات شرکت کنیم و برای حفظ نظام کوشا باشیم.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان حجت الاسلام حسینی روز مباهله را برای شیعیان و پیروان اهل بیت خاص و ویژه دانست و معنی لغوی آن را توضیح داد و در ادامه داستان روز مباهله که مسیحیان با پیامبر اکرم داشتند را برای حاضرین شرح داد و اهمیت و خاص بودن این روز را بیان داشت.

حجت الاسلام حسینی از نماز به عنوان چراغی برای هدایت تعبیر کرد و گفت: کسی که به نماز اهمیت دهد حتما در مسیر رسیدن به خدا موفق تر خواهد بود و نماز راه را به ما نشان می دهد و باعث وحدت و همبستگی می شود.

دبیر ستاد اقامه نماز در پایان اشاره ای به دور دوم انتخابات داشت و  بیان کرد: باید برای نشان دادن اقتدار حکومت اسلامی و متحد بودن ملت ، همه پای صندوق رای بیایند و با انتخابی صحیح در آینده ای روشن سهیم باشند.

اقامه نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا