اخبارهرمزگان

از اداره کل امورمالیاتی، امور اقتصادی، منابع‌طبیعی و سازمان مدیریت هرمزگان بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان در سلسله بازدیدهای سرزده و نامحسوس خود روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم دی ماه از اداره کل امورمالیاتی، اموراقتصادی و دارایی، منابع طبیعی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین اعتمادی گفت: اقامه نماز یکی از مهم ترین شاخص های جامعه دینی است و رهبر معظم انقلاب اسلام بعنوان عالی ترین مقام حکمرانی افق های روشنی را برای جامعه اسلامی ترسیم نموده اند و رهنمودهای معظم له در حوزه های علمی، فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی مسئولان نظام را هدایت و ارشاد می نمایند و یکی از خواسته های اساسی ایشان مهندسی فرهنگی است که همه کارهای مهندسی بزرگ بایستی یک پیوست مسجد و نمازخانه داشته باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تاکید کرد: همه پروژه های آموزشی، فرهنگی و اقتصادی مسئولان نظام و متولیان باید در جهت تحقق خواسته‌های رهبری تلاش کنند امروزه قابل قبول نیست که مرکزی مورد بهره برداری قرار گیرد اما مسجد و نمازخانه در آن دیده نشود.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گفت: همه آحاد جامعه در حد وسع خود جهت اقامه نماز اول وقت باید تلاش کنند. نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ترویج فرهنگ نماز در جامعه هزینه های زیادی متقبل می شود و اگر فردی خدای نخواسته و یا مدیری در این باره کوتاهی کند و آن را جدی نگیرد گناه بزرگی انجام داده است.

حجت الاسلام امیری افزود: تنها راه نجات انسان در شرایط کنونی گرایش همه افراد و آحاد جامعه به نماز است چون نماز مهم ترین و بهترین وسیله یاد خدا عنوان کرد که موجب آرامش روح و روان از آسیب های اجتماعی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا