اخبارسمنان

جلسه هم اندیشی با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در ۱۱ دانشگاه استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز یازدهم آذر ماه، جلسه مشترک مدیر ستاد اقامه نماز با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در ۱۱ دانشگاه استان سمنان برگزار شد.

شمس الدین در این جلسه ضمن تسلیت به مناسب ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به بیان دستور العمل ها و تفاهم نامه های بین ستاد اقامه نماز و دانشگاه ها پرداخت.

وی با بیان اینکه اجرای این تفاهم نامه ها از مسائل لازم و ضروریست که به عنوان اسناد بالادستی باید مورد اجرا قرار گیرد گفت: ما در دانشگاه ها با جوانان با عقاید و سلایق مختلف هستیم و باید با تفاهم و تعامل با آن ها مواجه شویم.

شمس الدین در ادامه بیان کرد: علی رغم فعالیت گسترده دشمن باز هم درد دانشگاه ها شرایط کار فرهنگی و عقیدتی فراهم است و در این راستا مرکز تخصصی نماز متشکل از دانش آموختگان حوزه نماز آمادگی لازم برای کمک به دانشگاه ها را دارد.

حچت الاسلام کوهساری مسئول استانی دفاتر مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در ادامه با بیان نظرات خود، دانشگاه را قلب تپنده اجتماع دانست و رسیدگی مذهبی و فرهنگی به دانشگاه را از جمله مسائل بسیار مهم دانست که همگان باید نسبت به انجام وظیفه در این مورد اهتمام ورزند.

این جلسه با مصوباتی از جمله تجهیز و نوسازی نمازخانه ها، اعزام مبلغ به دانشگاه ها، اعزام استاد از مرکز تخصصی نماز و مهدویت و برگزاری جلسات منظم بین ستاد اقامه نماز و دانشگاه ها خاتمه یافت.جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا