آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، جلسه شورای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با حضور احمد مجرد، ریاست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی و حجت الاسلام والمسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، در روز پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مقدسی گزارشی از فعالیت‌های اداره مذکور در زمینه نماز ارائه کرد.

وی گفت: از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به آمادگی و برنامه‌ریزی جهت ارائه خدمات در ایام نوروز و بازسازی و تعمیر نمازخانه‌های بین‌راهی؛ تجلیل از فعالین نماز و سعی در تبلیغ و ترغیب به طرح داوطلبانه نهضت مسجدسازی؛ برگزاری مسابقات کتابخوانی با همکاری انتشارات ستاد اقامه نماز و ارائه بروشورهای نمازی و توزیع آن؛ جلسه اخلاق ویژه مدیران با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه؛ نمایش پیام‌ها و پوسترهای نمازی در تلویزیون شهری این اداره اشاره کرد.

جلسه شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی آذربایجان غربی برگزار شد

در ادامه جلسه، احمد مجرد، ریاست پخش فراورده های نفتی، از فعالیت‌های همکاران در زمینه نماز تشکر کرد و گفت: این فعالیت‌ها تنها تکلیف اداری نیست بلکه یک تکلیف شرعی نیز هست. ما با تمام وجود نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی پمپ‌های بنزین را بررسی کرده و به پمپ‌های متخلف اخطارهای جدی داده‌ایم.

وی در ادامه افزود: انشالله با حضور امامان جماعت در مدارس جهت اقامه نماز، فرهنگ نماز در بین نسل نو تقویت شود. مدارس محفل اصلی تربیت نسل نو هستند و تمرکز بر آن‌ها و همکاری خانواده‌ها در رسیدن به اهداف مقدس نماز موثر خواهد بود.

جلسه شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی آذربایجان غربی برگزار شد

حجت الاسلام والمسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، در این جلسه از فعالیت‌های دبیر اقامه نماز اداره پخش فراورده های نفتی قدردانی کرد و گفت: طبق گفته مقام معظم رهبری، رفع مشکل فرهنگی منجر به حل بسیاری از سایر مشکلات خواهد شد. فعالیت‌های ارزشمند این اداره در زمینه نماز شایسته ستایش است. امیدواریم که کیفیت نماز در این دستگاه‌ها رو به افزایش باشد و تمرکز اصلی بر کیفیت نماز و نه تنها بر کمیت باشد.

وی همچنین بر لزوم حضور و مشارکت خانواده‌ها در بحث نماز تأکید کرد و افزود: ورود خانواده‌ها به بحث نماز نقطه بسیار مهم و حیاتی است چون خانواده‌ها مرکز تربیت نسل نو در این جامعه هستند و تمرکز ما باید بر اساس این اصل بر خانواده‌ها باشد.

در پایان جلسه تفاهم‌نامه بومی ۱۴۰۳ توسط طرفین امضا شد و جلسه با تقدیر و تشکر از همکاران فعال خاتمه یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا