اخبارتهرانسمنانقمکاشانگلستانگیلانمازندرانمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

جلسه شورای برنامه ریزی منطقه یک کشور در گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای برنامه ریزی منطقه یک کشور با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش و حجت الاسلام و المسلمین حیرانی مدیر نظارت ستاد اقامه نماز کشور در روز چهارشنبه بیست و ششم مهرماه در گرگان برگزار شد.

این جلسه با حضور مدیران ستاد اقامه نماز کشور و مدیران استانهای قم، تهران، مازندران، سمنان، البرز، کاشان و گیلان و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان تشکیل شد.

ارائه شاخص های پیشنهادی به منظور شناسایی و معرفی مدیران استانی و شهرستانی برتر نماز در اجلاس های استانی و ملی نماز و آسیب شناسی فرآیند ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه های اجرایی و ارائه راهکارهای اجرایی در خصوص اثر بخشی فرآیند ارزیابی، دستور کار این جلسه بود.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز گلستان در این جلسه ضمن قدردانی از حضور مدیران منطقه یک کشور، خواستار توجه ویژه به اجرای برنامه های مصوب ابلاغی در دستگاه های اجرایی شد.

وی گفت: با توجه به موضوع اجلاس سراسری نماز، باید تلاش کنیم فعالیتهای سال جاری ستاد اقامه نماز بر نماز مدارس تمرکز داشته باشد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در نیمه دوم آذر ماه در زنجان، گفت: سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان “نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه” برگزار خواهد شد.

وی گفت: رویکرد اجلاس امسال متفاوت از سایر اجلاس هاست و به دنبال تقویت نماز در بین نسل نو در مساجد و نمازخانه های مدارس و حتی در برنامه های ستاد اقامه نماز هستیم.

سرگزی افزود: در اجلاس سی ام، تجلیل از مدیران موفقی خواهد بود که در تقویت این مهم تلاش کردند و موفق بوده اند.

حاجی گلدی کر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان، ضمن قدردانی از مدیران منطقه یک کشور به پاس تلاش در راستای ترویج نماز و فرهنگ دینی در جامعه، گفت: دشمن به دنبال این است که امید و ایمان را از جامعه بگیرد.

وی افزود: اگر فعالیتهای فرهنگی در جامعه انجام نشود دچار مشکل خواهیم شد.

حاجی گلدی کر تاکید کرد: هویت جوانان ما را توسط فضای مجازی گرفته اند و باید فعالیتها به نحوی انجام شود که ایمان و امید در بین نسل نو زنده شود.

در پایان این جلسه، مدیران منطقه یک در خصوص دستور کار جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا