اخبارکردستان

نماز خانه شهرداری منطقه یک سنندج افتتاح شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: انشاالله از این فرصت و بستر مناسبی که فراهم شده برای توسعه و ترویج امر نماز تلاش کنیم و بنده صمیمانه از شهردار محترم در ایجاد این نماز خانه جهت برگزاری نماز جماعت تقدیر و تشکر بعمل می آورم.

به گزارش روابط عمومی ستاداقامه نماز استان کردستان، بیست و نهم اردیبهشت ماه نماز خانه تازه تاسیس شهرداری منطقه یک سنندج با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان، شهردار و معاونین شهرداری منطقه یک و نماینده شهرداری مرکزی با ادای فریضه نماز جماعت ظهر افتتاح شد.

بعد از افتتاح نماز خانه و برگزاری نماز جماعت  حمید کریمی شهردار منطقه یک سنندج ضمن عرض خیر مقدم به حضور میهمانان، گزارش مبسوطی در خصوص آماده سازی نماز خانه ارائه کرد و اظهار داشت: ما در شهرداری تلاش می کنیم که با حضور پرسنل چراغ نماز و معنویت در این محیط همیشه روشن باشد.

وی افزود: شکر خدا این نمازخانه امروز افتتاح شد و اعتقاد داریم اگر کسی مسجد و نماز خانه ای را که در واقع خانه خدا هستند تعمیر،مرمت و بسازد که این کار برای راز و نیاز و صحبت با خدا بوده  و این بالاترین کار ارزشی است.

در ادامه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر و قدردانی از شهردار و مجموعه معاونین و پرسنل منطقه یک با اشاره به آیه ۴۱ سوره مبارکه حج اظهار داشت: خداوند در این آیه می فرمایند کسانی که مسئولیت دارند و یا امکاناتی دراختیار دارند وظیفه دارند برای اقامه نماز تدبیر کنند و بستر آن را فراهم کنند.

وی افزود: به تعبیری این آیه شریف به کسانی که مسئولیت دارند گوشزد می کند که ضمن انجام کارهای اداری و دنیوی باید به فکر معنویت پرسنل و حتی ارباب رجوع هم بود و بستر انجام این فریضه الهی را برای آنها فراهم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به آیه مبارکه ۱۶۲ سوره انعام گفت: در این آیه تمام اعمال یکجا آورده شده و نماز به تنهایی در طرف دیگر مورد اشاره قرار گرفته است و این نشان از اهمیت فریضه نماز در پیشگاه خداوند متعال است.

عظیم افزود: انشاالله از این فرصت و بستر مناسبی که فراهم شده برای توسعه و ترویج امر نماز تلاش کنیم و بنده صمیمانه از شهردار محترم در ایجاد این نماز خانه جهت برگزاری نماز جماعت تقدیر و تشکر بعمل می آورم.

نماز خانه شهرداری منطقه یک سنندج افتتاح شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا