خراسان شمالی

افتتاح نمازخانه جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز دوم اردیبهشت ماه،با حضور احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، نمازخانه جدید الاحداث اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد.

این مراسم با حضور صادقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حجت الاسلام سرشته معاونت فرهنگی اداره کل و حجت الاسلام مهدوی ریاست دانشکده علوم قرآنی بجنورد همراه بود.

نمازخانه جدید این اداره کل که در طبقه اول تالار گلشن ایجاد شده و قرار است هم برای کارکنان و مراجعین اداره کل و هم مراجعین به سینما گلشن از آن استفاده شود افتتاح شد.

در این مراسم مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی با اشاره به گلایه مندی ستاد اقامه نماز به جهت وضعیت نامناسب نمازخانه اداره کل و لزوم ایجاد نمازخانه‌ای در شأن جایگاه فرهنگی و هنری این مجموعه احداث این نمازخانه را افتخاری برای مجموعه برشمرد و ابراز امیدواری کرد ،جاذبه هنری این نمازخانه باعث جذب بیشتر همکاران مراجعین اهالی فرهنگ و هنر به نماز جماعت مجموعه گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل فرهنگ و ارشاد به جهت دغدغه‌مندی ارزشمند وی و هزینه کرد مناسب برای احداث این نمازخانه زیبا و جانمایی خوب آن در تالار گلشن برای استفاده مراجعین به سینما از این مکان به ویژه در وعده مغرب تاکید نمود ماموریت این اداره کل و همه دستگاه‌ها و افراد متولی این است که نمازخوان و مسجدی تربیت کنیم، ساخت مسجد و نمازخانه بسیار ارزشمند است اما از آن مهمتر تربیت نمازی و مسجدی است.

نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی افتتاح شد

نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی افتتاح شد

نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی افتتاح شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا