اخباراصفهان

جلسه کمیته ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی اصفهان برگزار شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان: شرکت نفت معیارهایی جهت تشویق و تنبیه مجتمع های بین راهی آماده کند تا با امضای استاندار به مجتمع ها ابلاغ و به وسیله آن با متخطی برخورد مناسب شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، کمیته ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، دادخواه مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و اعضای کمیته برگزار شد.

این جلسه روز یکشنبه نهم مهرماه در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری و به جهت بررسی وضعیت مساجد و نمازخانه های بین راهی و تعیین کمیته ای جهت برخورد با متخطی در مجتمع های بین راهی برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به بیان گزارشی از وضعیت و بازدید های میدانی از مساجد و مجتمع های بین راهی بیان کرد و گفت: متأسفانه هنوز برخی از مجتمع ها در زمینه نظافت نمازخانه و سرویس بهداشتی ها کوتاهی می کنند و این امر باید به جد پیگیری شود.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ادامه داد و بیان داشت: معرفی برخی از این مجتمع ها و برخورد مناسب موجب تذکر برای مجتمع های دیگر می گردد و این امر را باید در دستور کار قرار دهیم.

وی در کمیته سامان دهی مساجد و نمازخانه های بین راهی اظهار کرد: مساجدی در بین راه ساخته شده است که خیرین آن از دنیا رفته اند و الان این مسجد نیازمند به تعمیر است لذا از خیرین مسجد ساز جهت بازسازی این مساجد کمک لازم را دریافت کنید.

دادخواه بیان داشت: راهداری های موجود در مسیر ها را با دستور صادره جهت اقامه نماز مسافرین آماده کردیم و این امر از اربعین در حال اجرا می باشد و با تجهیز نمازخانه های راهداری های بین راهی، امکانات و موانع اقامه نماز مسافرین را برطرف می سازیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بیان داشت: راهداری برای بررسی مجتمع ها هیأتی تشکیل بدهد و با متخطیان در مجتمع های بین راهی طبق ضوابط مصوب برخورد لازم را بعمل آورد.

خضری ادامه داد و گفت: برای سامان دهی مجتمع های بین راهی نیازمند قانونی با عنوان تشویق و تنبیه هستیم که این امر را به شرکت نفت ابلاغ و می خوایم معیارهایی جهت تشویق و تنبیه مجتمع های بین راهی آماده کند تا با امضای استاندار به مجتمع ها ابلاغ و به وسیله آن با متخطی برخورد مناسب شود.

در پایان هر یک از اعضا به نقطه نظرات خود پرداختند و مواردی به عنوان مصوبات جلسه به آنان ابلاغ شد.

جلسه سامان دهی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان اصفهان

جلسه سامان دهی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا