اخباراردبیل

جلسه کمیته نظارت و ساماندهی نمازخانه‌های بین راهی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز یکشنبه هشتم بهمن ماه، جلسه کمیته نظارت و ساماندهی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مدیرکل تبلیغات اسلامی و مسئولان سایر نهادهای اجرایی مرتبط در محل اداره کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در جلسه کمیته نظارت و ساماندهی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع سفرهای نوروزی گفت: ساماندهی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی بین راهی و داخل شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

عبدی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نمازخانه های بین راهی و مراکز تفریحی، رفاهی و گردشگری استان و شناسایی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی دارای وضع نامطلوب افزود:  عدم نظارت و نبود متولی یکی از مشکلات اصلی در مسیر ساماندهی این واحدها است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: طی ماه‌های گذشته امر ساماندهی نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی توسط کمیته بازدید آغاز شده و در این فرآیند شرایط سرویس‌های موجود برآورد شده است که ساماندهی آنها با همکاری همه دستگاه‌های مرتبط ممکن خواهد بود.

جلسه کمیته نظارت و ساماندهی نمازخانه‌ های بین راهی استان اردبیل

جلسه کمیته نظارت و ساماندهی نمازخانه‌ های بین راهی استان اردبیل

جلسه کمیته نظارت و ساماندهی نمازخانه‌ های بین راهی استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا