اخبارکردستان

ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان کردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: فراهم کردن زمینه برای اقامه نماز مسافرین و مراجعه کنندگان علاوه بر اینکه جزء وظایف شغلی و مسئولیتی می باشد قطعا در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی از اجر معنوی بسیار بالایی برخوردار است و در ثواب انجام فریضه نماز شریک خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، در راستای وظایف ذاتی ستاد اقامه نماز و همچنین کمیته نظارت بر نمازخانه ها و وضوخانه ها در ایام سفرهای نوروزی عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان  بیست و‌پنجم اسفند ماه از نمازخانه های مسیر سنندج به همدان و چند نمازخانه داخل شهری در شهرستان بیجار بازدید کرد.

در این بازدید ها که شامل جایگاه های عرضه سوخت، پارک ها و همچنین رستوران های بین راهی بود از تعدادی از آن ها که از هر نظر مناسب بودند تقدیر و تشکر کرد و بعضی نیز که‌ وضعیت رضایت بخشی نداشتند تذکر داده شد که در اسرع وقت نسبت به رفع نواقصات اقدام نمایند.

وی ضمن گفت و گو با مسئولین این اماکن در مورد فراهم کردن حداقل امکانات در نمازخانه ها شامل نظافت، فرش مناسب، قرآن و کتب ادعیه، مهر و جانماز، مشخص بودن جهت قبله، وسایل گرمایشی و همچنین رسیدگی به سرویس های بهداشتی در زمینه نظافت، سالم بودن شیرآلات و داشتن صابون مایع و آب گرم مطالبی بیان کرد.

وی افزود: فراهم کردن زمینه برای اقامه نماز مسافرین و مراجعه کنندگان علاوه بر اینکه جزء وظایف شغلی و مسئولیتی می باشد قطعا در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی از اجر معنوی بسیار بالایی برخوردار است و در ثواب انجام فریضه نماز شریک خواهند بود.

ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان کردستان ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان کردستان ساماندهی فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا