اخبارکردستان

ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی محور سنندج به سقز

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در معیت کارشناسان بهداشت محیط و هلال احمر وضعیت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی مسیر سنندج به سقز را از نظر کمی و کیفی مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، نهم اسفند ماه در اجرای دستورالعمل ستاد خدمات سفر بازدید میدانی توسط کمیته ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی استان با مسئولیت ستاد اقامه نماز در محور مواصلاتی سنندج به سقزصورت پذیرفت.

در این بازدید وضعیت نماز خانه و سرویس های بهداشتی مجتمع های رفاهی، پایگاههای جمعیت هلال احمر، جایگاه های سوخت، راهدارخانه ها و رستوران های بین راهی مورد بازدید و بررسی قرار گرفتند.

مرادی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان که در معیت کارشناسان بهداشت محیط و هلال احمر وضعیت نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی مسیر سنندج به سقز را از نظر کمی و کیفی مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدید وجود نماز خانه و سرویس های بهداشتی به تفکیک برادران و خواهران، وضعیت تجهیز نمازخانه ها از نظر(وجود فرش یا موکت تمیز متناسب با فضای نمازخانه، مشخص بودن جهت قبله،وجود جانمازی ، سجاده و مُهر نماز،دارا بودن سیستم روشنایی و اطمینان از سالم بودن کلید و پریزهای برق،وجود سیستم گرمایشی)نظافت همه جانبه نمازخانه و سرویس های بهداشتی، مناسب بودن روشویی و شلنگ و شیر آلات داخل سرویس های بهداشتی و وضوخانه ها ، وجود صابون مایع در سرویس های بهداشتی و وضو خانه ها ، وجود قرآن و کتاب ادعیه در نماز خانه ها و وضعیت رنگ و روغن نماز خانه ها به طوری که در شأن ادای نماز باشند بررسی شدند و در پایان نیز مشکلات مترتب به اطلاع مسئولین مرتبط رسید.

ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی محور سنندج به سقز ساماندهی فضاهای اقامه نماز راههای مواصلاتی محور سنندج به سقز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا