اخبارالبرز

جلسه ساماندهی مساجد بین راهی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه ساماندهی مساجد بین راهی با حضور حجت الاسلام مرادی مدیرستاد اقامه نماز، دادجو نماینده استانداری البرز، عسگری معاون فرماندار کرج، زندی فر مدیرکل راهداری، خدری بخشدار آسارا، رمضانی رئیس راهداری کرج، آقایی بهره بردار یکی از مساجد و معدنی پور کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در سالن جلسات این ستاد مورخ بیستم اسفندماه برگزار شد.

ابتدا در این جلسه مرادی مدیرستاد اقامه نماز استان البرز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه و تشکر ویژه از استاندار بخاطر اهتمام به امر نماز و پیگیری های مداوم جهت رفع مشکلات موجود، با برشمردن کاستی ها و نابسامانی های موجود در برخی از مساجد بین راهی از جمله نداشتن متولی و عدم رسیدگی مناسب به این مساجد خواستار حل این معضلات شد.

در ادامه عسگری معاون فرماندار با اشاره به این نکته که مشکلات مالکیتی این مساجد به سالهای گذشته برمی گردد تصریح کرد؛ در وحله اول هرچه زودتر نسبت به احراز مالکیت این مساجد اقدام عاجل صورت پذیرد، تا نسبت به ساماندهی و واگذاری این اماکن مذهبی به بهره برداران جدید تصمیمات مقتضی گرفته شود.

خدری بخشدار آسارا گفت: در صورت تعیین تکلیف مالکیت این مساجد مسئولیت نگه داری و ساماندهی آنهارا بخشداری در حوزه استحفاظی خود به عهده می گیرد.

زندی فر مدیرکل راهداری در پایان این جلسه افزود: با توجه به تاکید استاندار محترم نسبت به فوریت ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی قبل از شروع سفرهای نوروزی، این اداره کل آمادگی دارد تا نسبت به مهیا نمودن نمازخانه ها و مساجد جهت استفاده مسافران نوروزی هرچه سریع تر و قبل از شروع پیک سفر های نوروزی اقدام نماید.

در پایان این جلسه مصوباتی به تصویب رسید تا نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام سریع صورت پذیرد و گزار شاین اقدامات به استانداری ارسال گردد.جلسه ساماندهی مساجد بین راهی برگزار شد جلسه ساماندهی مساجد بین راهی برگزار شدجلسه ساماندهی مساجد بین راهی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا