اخبارگلستانمرکز تخصصی نماز

کارگاه تخصصی چالشهای گرایش به نماز نسل نو

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، کارگاه تخصصی چالشهای گرایش به نماز نسل نو در دانشگاه، مدرسه و مسجد، با تدریس حجت‌الاسلام و المسلمین ولیخانی سرپرست مرکز تخصصی نماز کشور در روز یکشنبه بیست و هشتم آبان ماه برگزار شد.

این نشست تخصصی ویژه فعالان فرهنگی و مربیان پرورشی مدارس با صدور گواهی حضور در دانشگاه آزاد علی آباد کتول تشکیل شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین ولیخانی در این کارگاه آموزشی، ضمن بیان آیاتی از قرآن کریم پیرامون موضوع نماز، به بررسی چالشهای موجود در بین جوانان برای جذب به نماز پرداخت.

وی گفت: مهمترین دوره عمر انسان دوران نوجوانی و جوانی است این دوره مصادف است با بروز بیداری های متعدد که هر کدام می توانند زمینه ای باشند برای رشد و سعادت و در صورت عدم هدایت آنها موجب بدبختی و سقوط انسان می شود.

سرپرست مرکز تخصصی نماز کشور عنوان کرد: در جهان کنونی یکی از مهمترین دغدغه های بشر رسیدن به آرامش روحی و روانی در زندگی است که در پرتو آن بتوانند به اعتدال فکری، عقیدتی کامل برسند.

وی با بیان اینکه نماز پرواز گاه روح، جویبار تطهیر کننده قلب، روشنایی چشم عارفان است، گفت: نماز تکیه گاه مطمئن سالکان و رهپویان و پشتوانه آرامش و تسکین روان انسان است.

کارگاه تخصصی چالشهای گرایش به نماز نسل نو گلستان کارگاه تخصصی چالشهای گرایش به نماز نسل نو گلستان کارگاه تخصصی چالشهای گرایش به نماز نسل نو گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا