اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان پاکدشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان پاکدشت با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان پاکدشت در دفتر فرمانداری شهرستان در تاریخ دوم دی ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر اقامه نماز شهرستان پاکدشت گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در ارتباط با ترویج اقامه نماز شهرستان را تشریح کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران از اقدامات و فعالیت های فرماندار سابق، در ارتباط با ترویج فرهنگ نورانی نماز در شهرستان پاکدشت تقدیر و تشکر کردند.

وی با  تاکید بر اهمیت برگزاری جلسات شورای اقامه نماز شهرستان گفت: لازمه اجرایی شدن برنامه ها و فعالیت ها، پیگیری مصوبات جلسات گذشته و نیز جلسه امروز شورای اقامه نماز می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: از جمله اقداماتی را که می تواند ما را در مسیر ترویج اقامه نماز قرار دهد، تشگیل کارگروه های هم اندیشی و مشورتی در ستاد اقامه نماز شهرستان می باشد.

نور محمد پور گفت: برگزاری دوره های آموزشی نماز  خانواده  با هماهنگی های امور مساجد،  اوقاف،  ستاد اقامه نماز و امام جمعه محترم می تواند تاثیرات بسزایی را در سطح شهرستان در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز  داشته باشد.

فرماندار پاکدشت در ادامه گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان می توان فعالیت ها و برنامه های نمازی از جمله اجلاس های نماز را در سطح شهرستان انجام داد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان پاکدشت جلسه شورای اقامه نماز شهرستان پاکدشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا