اخبارخراسان رضوی

امضای تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز و خبرگزاری پانا خراسان رضوی

پیرو مذاکرات انجام گرفته شده در محور ترویج، تعمیق و تبلیغ نماز تفاهم نامه ای بین ستاد اقامه نماز و سازمان دانش آموزی(خبرگزاری پانا) امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور رییس سازمان دانش آموزی(مدیر خبرگزاری پانا)، مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناسان مربوطه جلسه امضای تفاهم نامه، پنج شنبه ۱۸ خردادماه در محل ستاد برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت: یک مجموعه با ظرفیت بسیار گسترده ای به نام سازمان دانش آموزی(خبرگزاری پانا) در اختیار شماست و می توانیم از ظرفیت این سازمان و ستاد اقامه نماز به تبلیغ و ترویج نماز بپردازیم.

وی ادامه داد: ضرورت دارد در میان نسل نو فعالیت هایی در سازمان دانش آموزی انجام گیرد که منجر به یک جریان ماندگار موثر در این حوزه باشد.

سبحانی نیا افزود: همچنین اعضای خبرگزاری پانا می توانند اقامه نماز و ترویج فرهنگ نماز را به عنوان یک امر الهی نور چشم پیامبر(ص) و تاکیدات مقام معظم رهبری در محیط های مختلف فرهنگ سازی نمایند.

در ادامه رضازاده رییس سازمان دانش آموزی و مدیر خبرگزاری پانا خراسان رضوی ضمن تشکر از انعقاد این تفاهم به ظرفیت های سازمان و رسالتی که دارد اشاره کرد و یادآور شد: ترویج نماز از دغدغه های مهم خبرگزاری پانا خواهد بود که امیدواریم بتوانیم با تعامل فعالیت خوبی را انجام دهیم.

وی در ادامه اظهار کرد: خراسان رضوی تنها استانی است که خبرگزاری پانا در آن از صرف گزارش خبری به تولید محتواهای مختلف روی آورده است. این عمل باعث تقویت هرچه بیشتر خبرگزاری می شود.

در پایان این نشست تفاهم نامه تهیه شده فی ما بین ستاد اقامه نماز و سازمان دانش آموزی(خبرگزاری پانا) به امضا رسید و مقرر شد با الویت مواد تفاهم نامه زمینه سازی اجرایی هر یک فراهم گردد.

ارائه آموزش های مختلف ویژه اعضای فعال خبرگزاری پانا تا میان همسالان به ترویج نماز اقدام نمایند و همچنین تقدیر از افراد خبرگزاری پانا در طول سال در مقاطع مختلف با شاخص های مشخصی از بندهای اینتفاهمنامه می باشد.

 

تفاهم نامه ای فی مابین ستاد اقامه نماز و خبرگزاری پانا خراسان رضوی به امضا رسید

تفاهم نامه ای فی مابین ستاد اقامه نماز و خبرگزاری پانا خراسان رضوی به امضا رسید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا