اخبارمازندران

پنجمین اجلاسیه نماز شهرستان نکا با عنوان نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده

مدير ستاد اقامه نماز مازندران: تنها راه بازداری از فحشا و منكرات در جامعه اسلامی نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، پنجمین اجلاسیه نماز با موضوع نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده در روز دو شنبه ۲۸ آذر ماه در شهرستان نکا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان نکا و حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و مسئولان دستگاه های اجرائی این شهرستان تشکیل گردید، در آغاز پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، بابائی فرماندار نکا ضمن تشکر از حاضرین، اقدامات فرمانداری نکا در امر نماز را تشریح کرد و آمادگی فرمانداری را برای هر برنامه نمازی اعلام داشت.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق لائینی امام جمعه شهرستان نکا ضمن تشکر از مدعوین، نماز را سر لوحه زندگی هر انسان دانست.

وی با اشاره به اینکه اهل بیت از طراوت و شیرینی نماز در تمامی کارهایشان ‌استفاده میکردند، از هر یک از مسئولان نیز خواست تا تمامی کارها و فعالیت های خود را به نماز پیوند دهند و در کارهای مردم مجری فرمان الهی باشند و فرهنگ ارزشمند نماز را در محیط کاری نهادینه نمایند.

حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به ایه شریفه إِنَّ الصَّلَاهَ تَنْهَىٰ عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنْکَرِ تنها راه بازداری از فحشا و منکرات را در جامعه اسلامی نماز عنوان کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اعلام گزارش فعالیتهای نماز در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، برنامه نظارت و ارزشیابی ستاد و تنظیم تفاهمنامه جامع ارزشیابی بر اساس تفاهمنامه با دستگاههای اجرائی را کار با اهمیت و کارشناسانه دانست و در موضوع جشنواره فجر تا فجر، تدوین سند ۲۰ ساله نماز، مسابقات و شورای اقامه نماز، حضور مدیران در اقامه نماز جماعت دستگاههای اجرایی، اهمیت پیام های مقام معظم رهبری مد ظله العالی به اجلاسیه های سراسری نماز و جهاد تبیین مطالبی را بیان داشت.

در پایان جلسه با از فعالان امر نماز تقدیر به عمل آمد.

پنجمین اجلاسیه نماز شهرستان نکا با عنوان نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده پنجمین اجلاسیه نماز شهرستان نکا با عنوان نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده پنجمین اجلاسیه نماز شهرستان نکا با عنوان نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا