سیستان و بلوچستان

دوره آموزشی طرح کلید بهشت در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز هجدهم اردیبهشت ماه، محمد سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش استان در محل ستاد اقامه نماز پیرامون برنامه های فرهنگی و آموزشی نماز و مهدویت دیدار کرد.

هدف از برگزاری این جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری نشستهای شیوه های دعوت به نماز و مهدویت برای سواد آموزان بخصوص دوره آموزشی طرح کلید بهشت برای مربیان و معلمان نهضت سواد آموزی بود.

در این نشست ابتدا سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان گزارشی از عملکرد دوره آموزش طرح کلید بهشت ارائه کرد و اظهار داشت: در سنوات گذشته حدود ۸۰۰ نفر از آموزشیاران نهضت سواد آموزی در دوره های آموزشی ستاد اقامه نماز استان شرکت کردند که به همه گواهی دوره ضمن خدمت اعطاء شد.

وی در خصوص ابلاغ تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز وزارت آموزش و پرورش و برنامه های تکلیفی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۳ اشاره کرد و افزود: با عنایت به برنامه های تکلیفی آموزش و پرورش میتوان نشست های تخصصی آداب و اسرار نماز و شیوه های جذب نوجوانان و جوانان را برگزار کرد

در پایان بعد از بحث و تبادل نظر مقرر شد در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۳ با استفاده از ظرفیت مدرسین بومی استان در تمامی مناطق آموزش و پرورش نشست ها و دوره های آموزشی با حضور حداکثری معلمین سواد آموزی در استان برگزار گردد.

طرح کلید بهشت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا