اخبارزنجان

اکران نمایش بزرگ «آواز پرجبرئیل» در نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان

نمایش بزرگ «آواز پرجبرئیل» از سری برنامه های سی امین اجلاس سراسری نماز از 4 تا 14 دی ماه در نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برای عموم مردم اکران می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان، حسن امینی یکتا، دبیر اجرایی و تهیه کننده نمایش بزرگ «آواز پر جبرئیل» از اکران این نمایش در آستانه سی امین اجلاس سراسری نماز در زنجان خبر داد و گفت: این نمایش که با حضور ۱۰۰ بازیگر و با موضوع نماز تهیه شده است از ۴ تا ۱۴ دی ماه در نمایشگاه بین المللی کاسپین به نمایش درخواهد آمد.

وی با یادآوری اینکه نویسندگی و کارگردانی این نمایش را رضا مهدیون برعهده دارد، گفت: این نمایش با استناد به موضوع نماز و زکات از پیش از اسلام تهیه شده است و تلاش می کند تا مخاطب را با اهمیت نماز آشنا کند.

امینی ادامه داد: این نمایش در تلاش است تا مخاطب را که با مفاهیم نماز آشنا است به لحظه ای تامل و تفکر در خصوص اهمیت عبادت با پروردگار دعوت کند.

به گفته تهیه کننده نمایش«آواز پر جبرئیل»، بازیگران و دکوری که برای این نمایش انتخاب شده است برپایه نسل نو و جذب جوانان و نوجوانان به نماز است و تلاش می کنیم تا مخاطب بیشتر به محتوای نمایش توجه کند.

امینی ادامه داد: در بعضی از نمایش ها به قدری به دکور و مسائل جانبی توجه می شود که مخاطب از اصل محتوا دور مانده و جذب دکور نمایش می شود در صورتیکه در نمایش آواز پر جبرئیل دکور بسیار ساده ای طراحی شده است و سعی می کنیم تا تماشاچی به محتوای نمایش توجه کند.

به گفته وی، اگر بتوانیم اثری از خود به مخاطب بالاخص نسل نو منتقل کنیم که بتواند اثرگذار باشد در اینصورت موفق خواهیم بود و ما در این نمایش سعی داریم تا تماشاچی پس از ترک محل نمایش تا مسیر خانه یا محل کار در خصوص محتوای نمایش تامل کند.

امینی از حضور بازیگرانی چون آقایان یاوری، عربخانی، امینی زاده و … در این نمایش خبر داد و گفت: این نمایش در ۲ سانس از ساعت ۱۵:۳۰ و ۱۸ در نمایشگاه بین المللی کاسپین به مدت ۱۰ روز اکران خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا