اخباراصفهان

وصیت شهید/نماز جماعت را که حج فقرا می‌باشد هیچگاه فراموش نکنید

فرازی از وصیت‌نامه شهید سید احمد عبدی (نماز جماعت که حج فقرا می باشد هیچگاه فراموش نکنید) توسط روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان شد.

قسمتی از وصیت نامه:

شهادت آخرین راه پیروزی بر دشمن می باشد و آن را امام سوم شیعیان سالار شهیدان حضرت حسین بن علی (علیه السلام) به ما آموخت.

او با شهادتش در صحرای کربلا این پیام را برای ما به ارمغان آورد که در هر زمانه و عصری حق و باطل در نبردند پس یک مسلمان واقعی و پیرو دین حضرت محمد رسول الله (صلواه الله علیه وآله) می‌بایست در هر زمان طرفدار حق و حقیقت باشد.

پس ای مردم بدانید که حق همیشه پیروز است و باطل به مانند کف روی آب نابود شدنی است. اگر چه در مواقعی ممکن است پیروان باطل به ظاهر از شما قوی‌تر به نظر برسند و برای مدت زمان کوتاهی بر شما پیروز شوند لیکن شما می‌توانید با ایثار خون سرختان، پیروان باطل را در دریای خونتان غرق کرده و پیروزی نهایی را به ارمغان آورید.

ای عزیزان! کمی به خود آیید و در کارها و اعمالتان به دقت بنگرید و دست از نق زدن و مخالفت خود بردارید و چشم های‌تان را باز کنید. ای امت سلحشور! از روحانیت اصیل و مبارز در خط امام پشتیبانی کنید، چونکه پرچم دار این انقلاب اسلامی یک روحانی عالی مقام، فقیه گران قدر امام امت می‌باشد. این روحانیت در خط امام موتور حرکت این انقلاب بوده و تا موقعی‌که روحانیت مبارز در صحنه می‌باشد، این انقلاب از هر حیله و مکری در امان خواهد بود.

ای دوستان عزیز! سلاح اصلی ما دعا می‌باشد، پس در دعای کمیل و توسل شرکت کرده و نماز جماعت را که حج فقرا می‌باشد هیچگاه فراموش نکنید.

برادران گرامی‌ام! امیدوارم که شما بعد از این سلاح به خون آغشته‌ام را به دست بگیرید و در سنگر آزادگی و مردانگی به جنگ با دشمنان اسلام که مصمم شدند این انقلاب را از بین ببرند، بپردازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا