اخبارفارس

نشست آموزشی فرهنگ سازی نماز در خانواده در شهرستان پاسارگاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ شانزدهم دی‌ماه، نشست آموزشی فرهنگ سازی نماز در خانواده با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهر سعادت شهر، سرگرد زنگنه نیا فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاسارگاد و حجت الاسلام رامشی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان محله علی آباد کمین شهرستان پاسارگاد برگزار شد.

در این نشست که به همت فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان برگزار شد، در ابتدا حجت الاسلام عزیزی با بیان اینکه امروز مادران وظیفه سنگینی به دوش دارند و باید در تربیت نسل حال و آینده کوشا باشند، افزود: یکی از اصول تربیتی دینی ما، سبک زندگی اسلامی است و این سبک زندگی نشأت گرفته از آموزه های دینی ماست؛ پس این نماز است که انسان را تربیت کرده و در راه و صراط مستقیم قرار می‌دهد. امروز نماز همانند چراغی روشنگر است؛ وقتی که انسان درک صحیح و درستی از نماز داشته باشد، قطعا چراغ راه زندگی او خواهد شد.

خانواده در شهرستان پاسارگاد فارس

در ادامه حجت الاسلام سقاچی که به دعوت فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پاسارگاد در این جلسه حضور پیدا کرده بود، با بیان شیوا و جامعی از معارف نماز که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت گفت: نماز نمودار کامل توحید و یگانه پرستی است زیراکه انسان در نماز اعمال را با تسبیح ذات خداوند آغاز می‌کند و به همان هم ختم می‌شود. این انسان است که با گفتار و کردار توحیدی، یکتا پرستی خود را آشکار می‌کند.

در پایان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان پاسارگاد از همکاری خوب فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پاسارگاد در برگزاری این نشست آموزشی تشکر کرد.

خانواده در شهرستان پاسارگاد فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا