لرستان

دوره آموزشی آسیب شناسی موانع نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، دوره آموزشی آسیب شناسی موانع نماز ویژه ائمه جماعات سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی در تاریخ یکم آذر ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در خصوص آسیب شناسی موانع نماز اظهار داشت: برنامه هایی در رابطه با ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دانشگاهها باید افزایش یابد و دانشگاه ها با داشتن جامعه هدف بیشتر و قشر جوان بهترین مکان برای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی اقامه نماز است و همچنین این یکی از وظایف اصلی معلمان و اساتید است که معلمان در کنار تدریس آگاه سازی دانش آموزان نسبت به مسائل دینی را شروع کنند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری به تمام اجلاس های سراسری نماز پیام رهنمون ساز ارائه می فرمایند و در تمام این پیام ها تاکید دارند ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز یک مسئولیت همگانی است و همه در این زمینه باید به میدان بیایند خانواده در خانه ؛ معلم در مدسه ؛ استاد در دانشگاه و مسئولین در جامعه همه مسئول هستند.

چراغی تصریح کرد: باید در دانشگاه ها طی تحقیقات دانشجوئی نقاط قوت و ضعف ها احصاء شده و علل و موانع عدم گرایش به نماز آسیب شناسی و راهکارهایی برای حل آن ارائه گردد.

برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی موانع نماز برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی موانع نماز برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی موانع نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا