اخبارسیستان و بلوچستان

جلسه ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۲ شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، دوشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین سهیلی مسئول بازرسی و نظارت دفتر فرهنگی و محمد باقر محمدی کارشناس ارزیابی عملکرد نماز وزارت نیرو و مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان مربوطه در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

محمد سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه با اشاره به فعالیت های تکلیفی و مصوب شرکت های وابسته به وزارت نیرو، اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای و برق منطقه ای و دستگاه های زیر مجموعه  یکی از دستگاه های اجرایی هستندکه در استان برای ترویج فرهنگ نماز  فعالیتهای خوبی را انجام داده و جزو دستگاه های برتر و‌ نمونه هستند که در چندسال گذشته حائز رتبه شده اند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: دیدگاه مثبت و  خوب شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان پیرامون اجرای برنامه های مدیریتی تمهیدی،فرهنگی و آموزشی و تبلیغی ترویجی در حوزه نماز حاکی از توجه این مجموعه به فریضه نماز است که امیدواریم برکات معنوی آن شامل حال همه باشد.

در ادامه علوی کارشناس برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گزارشی کامل از ارزیابی عملکرد برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز شرکتهای تابعه وزارت نیرو در سالی که گذشت ارائه نمود و نقاط قوت و ضعف این دستگاه ها را تبیین کرد.

در ادامه حجت الاسلام سهیلی مسئول بازرسی و نظارت دفتر فرهنگی وزارت نیرو گزارشی از عملکرد نماز سال  ۱۴۰۲  این وزارتخانه و نتایج ارزیابی عملکرد شرکتهای وابسته به این وزارتخانه را در سطح استان سیستان و بلوچستان تشریح کرد.

وی اشاره کرد ضمن تقدیر از همکاری ستاد اقامه نماز استان در برنامه های فرهنگی و تعامل سازنده در فعالیتهای حوزه نماز و مهدویت، سعی کردیم در کنار وظایف کاری، در خصوص امور فرهنگی،اقامه نماز و عفاف و حجاب پیش قدم باشیم و این موارد را به نحو احسن اجرا کنیم.

در پایان هر کدام از اعضا به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خویش در خصوص برنامه های فرهنگی بویژه توسعه و ترویج فرهنگ نماز پرداختند که مصوباتی در این خصوص به تصویب اعضا رسید.

جلسه ارزیابی عملکرد وزارت نیرو

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا