اخبارفارس

عملکرد فعالیت های ستاد اقامه نماز استان فارس در سال ۱۴۰۲ تشریح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز شنبه هجدهم فروردین ماه، عملکرد فعالیت های ستاد اقامه نماز استان فارس توسط سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در گفتگو با روابط عمومی این ستاد تشریح شد.

سید حسین ذوالانوار در خصوص عملکرد فعالیت های ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: اکثر برنامه های ابلاغی از مرکز در سال ۱۴۰۲ برگزار شد. در روند برگزاری برنامه ها در بحث دوره های آموزشی ویژه، همکاری با آموزش و پرورش، برنامه های تخصیصی با استفاده از اساتید مجرب از مرکز تخصصی نماز قم و اساتید بومی استان فارس بهره مند شدیم.

وی در ادامه افزود: در تعامل با ادارات و نهاد ها ضمن سرکشی و بازدید از آن ها، عملکرد فعالیت های آنان بررسی و از ادارات شایسته تقدیر که در بحث ارزیابی عملکرد دستگاه ها حائز این رتبه شده بودند تقدیر شد. در استان فارس ۲۴ شهرستان دارای دبیر فعال هستند که در سال گذشته به ۱۳ شهرستان عزیمت کرده و از نزدیک با مسئولین شهرستان دیدار و روند کار موضوعی نماز بررسی شد.

عملکرد فعالیت های ستاد فارس

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: با توجه به برگزاری مستمر مسابقه کتابخوانی نماز استان فارس در چهارمین دوره این مسابقه، با اکثریت قاطع ۱۶۵۰۰ جلد کتاب نماز در سیره و سخن معصومین امام رضا (ع) و همچنین نزدیک به ۸۰۰۰ شرکت کننده بیشترین آمار را هم در توزیع کتاب، هم شرکت کننده و هم برندگان به خود اختصاص داده است.

ذوالانوار گفت: در بحث نظارت و ارزیابی تمامی ادارات و نهاد های استان فارس، عملکرد آنان مورد بررسی قرار گرفت که در اجلاس نماز از دستگاه های برتر و اقشار جامعه  تقدیر شد و ۱۴ دستگاه استان که عملکرد آنان در حوزه نماز ضعیف بود مورد تذکر کتبی قرار گرفتند.

وی همچنین گفت: اجلاس نماز استان با حضور ۶۰۰ نفر از مسئولین ارشد کشوری و استانی برگزار شد. در بحث فعالیت ساخت و ساز مساجد با حمایت قاطع و ارزشمند مدیر ارشد استان دکتر ایمانیه توانستیم وضعیت ساخت مسجد حضرت خدیجه را پیش برده و کماکان ادامه دهیم. حمایت و کمک به طلاب و ائمه جماعات مدارس هدف اصلی و برنامه ستاد اقامه نماز استان فارس می‌باشد که با همت و تلاش خیرین و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس هدایایی به آنان تقدیم شد.

عملکرد فعالیت های ستاد فارس

مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در ادامه گفت: به همت و تلاش این ستاد نزدیک به ۳۰۰۰ قواره چادر مشکی در طرح عفاف و حجاب بین بانوان و کارکنان ادارات توزیع شد.

وی در پایان از الطاف و مساعدت های مسئولین حوزه نماز کشور از جمله عالم توانمند و خطیب ارزشمند حجت الاسلام  و المسلین قرائتی و قائم مقم ستاد اقامه نماز کشور زرهانی و مسئولین ارشد استان فارس دکتر ایمانیه استاندار صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۳ با همت و تلاش همکاران ما در ستاد اقامه نماز شاهد پیشرفت و شکوفایی در حوزه نماز باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا