اخبارهمدان

گزارش عملکرد بازدید از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی استان همدان تشریح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسنی حلم، مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان در گفتگو با روابط عمومی این ستاد به تشریح گزارش عملکرد بازدید از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی استان پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی حلم گفت: ستاد اقامه نماز استان همدان به مانند گذشته تمام تلاش خود را نموده است که با حضور و بازدید مستمر از مجتمع های خدماتی- رفاهی ، مساجد و نمازخانه های بین راهی ، شرایط مناسبی را برای تسهیل در اقامه نماز  گردشگرانی که در ایام نوروز به استان هدان سفر می کنند را فراهم سازد .

مدیر ستاد اقامه نماز بیان کرد: دو جلسه کمیته نظارت بر فضای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان با حضور نمایندگان ادارات عضو در کمیته مربوطه برگزار گردید.

وی افزود: با حضور دبیران اقامه نماز شهرستان‌های همدان در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی و با همکاری ادارات مربوطه ، یک مرحله جدید از ارتقاء فعالیت‌های مربوط به نمازخانه‌ها و مساجد در استان همدان آغاز شده است.

حجت الاسلام حسنی حلم ادامه داد: در طی این بازدیدها، به بررسی مواردی از جمله تأمین امکانات رفاهی، تهویه، نظافت و ایمنی در نمازخانه‌ها، مساجد و مراکز خدماتی رفاهی و  نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده پرداخته شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان تشریح کرد: با توجه به برگزاری جلسه توجیهی برای دبیران اقامه نماز شهرستان ها و برنامه ریزی دقیق برای انجام این نظارت ها ، دبیران شهرستان ها همکاری های لازم را با ستاد اقامه نماز انجام داده و گزارشاتی در این خصوص به ستاد ارائه دادند.

گزارش عملکرد بازدید از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی استان همدان تشریح شد

وی در ادامه بیان کرد: دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ملایر با حضور در مجتمع رفاهی خدماتی گرجی در جاده ملایر همدان، مسجد الغدیر در پارک شهر جوکار و مسجد النبی، از امکانات و شرایط موجود در این مراکز مطلع شدند و نسبت به رفع نواقص تا قبل از شروع تعطیلات نوروز اقدام کردند.

 

گزارش عملکرد بازدید از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی استان همدان تشریح شد

حسنی حلم افزود: دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان رزن با بازدید از نمازخانه‌ها و وضوخانه‌های بین راهی در مسیر رزن به تهران و همدان، مسجد جامع شهر رزن، نمازخانه‌های پارک ملت، اقدام به بررسی دقیق‌تر وضعیت امکانات نمازخانه‌ها و مساجد در مسیرهای عمده مواصلاتی نمود و وضعیت این مراکز را خوب و رضایت‌بخش عنوان کرد.

گزارش عملکرد بازدید از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی استان همدان تشریح شد

مدیر ستاد اقامه نماز بیان کرد: دبیران اقامه نماز سایر شهرستان ها از جمله کبودرآهنگ، تویسرکان و بهار نیز از نمازخانه های بین راهی و مجتمع های خدماتی رفاهی راه های مواصلاتی شهرستان ها بازدید به عمل آوردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا