اخباریزد

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر مجتمع تجاری خلیج فارس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر مجتمع تجاری خلیج فارس یزد دیدار کرد.

حجت الاسلام موسوی اظهار داشت: نماز نه تنها قرب و نزدیکی به خداوند را برای انسان به ارمغان می آورد بلکه تاثیرات آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان نیزبی شمار است که خوشبختانه تاکنون در این نهاد انقلابی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز بین کارکنان و خانواده ها، گام های مطلوبی برداشته شده است.

وی در خصوص توجه و اهمیت جامعه اسلامی به فرهنگ و ترویج نماز، که محور عبادات و پایه و اساس خودسازی است، بیان کرد: اولین وظیفه پیامبران در جامعه اقامه نماز، بوده است و یکی از مهمترین وظیفه حکومت اسلامی اقامه نماز و عزم ملی برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز در جامعه می‌باشد.

موسوی تصریح کرد:  ستاد اقامه نماز استان آمادگی کامل را جهت همکاری با دستگاه های اجرایی استان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی آموزشی و تبلیغی نماز در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح استان را دارد.

وی در پایان از نمازخانه این مجتمع بازدید به عمل آورد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر مجتمع تجاری خلیج فارس یزد دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر مجتمع تجاری خلیج فارس یزد دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر مجتمع تجاری خلیج فارس یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا