اخبارفارس

نشست نمازشناسی ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ نوزدهم دی ماه، نشست نمازشناسی ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر استان فارس با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان، مدیر کل هلال احمر استان و کارشناسان و کارمندان حوزه امدادی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات در محل سالن جلسات اداره کل هلال احمر این استان برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی در جمع کارکنان و مدیران جمعیت هلال احمر استان گفت: امروز شما در صف اول خدمت به جامعه هستید و اینکه اگر مشکلی و گرفتاری در جامعه حاصل شود شما سریعا خودتان را به محل وقوع حادثه می رسانید، جای بسی تقدیر و تشکر است.

وی افزود: اگر این تلاش و همت شما نبود، بسیاری از اقشار مختلف جامعه گرفتار مشکلات می‌شدند.

وی، با بیان اینکه نماز آرام بخش و سکینه قلب است و با تاکید و توصیه به امداد گران هلال احمر گفت: اگر میخواهید در گرفتاری ها و مشکلات جامعه سربلند باشید، توجه به نماز و آداب و اسرار نماز را سرلوحه کار خود قرار دهید.

کارکنان جمعیت هلال احمر فارس

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان در ادامه افزود: سعی کنید آداب و اسرار نماز را یاد بگیرید و به آداب باطنی نماز پی ببرید. از آنجا که کار شما امروزه توام با مشکلات و سختی هاست، می‌توانید به نماز پناه ببرید و از اسرار و آداب نماز کمک بگیرید.

در پایان صحرانورد دبیر اقامه نماز جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس افزود: با توجه به جدول برنامه های آموزشی مصوب تا اخر سال جلسات آداب و آموزش نماز ویژه کارکنان و خانواده ها برگزار خواهد شد.

کارکنان جمعیت هلال احمر فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا