اخباریزد

مراسم کلنگ زنی ساخت آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه در روستای رحمت آباد شهرستان ابرکوه

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز سه شنبه اول اسفند ماه، مراسم کلنگ زنی ساخت آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه در روستای رحمت آباد شهرستان ابرکوه حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد، امام جمعه ابرکوه، فرماندار ابرکوه، مدیرکل بانک رفاه استان انجام پذیزفت.

در این مراسم حجت الاسلام موسوی ضمن تبریک ولادت های گذشته، میلاد فرخنده سرور و سالار  شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  و روز پاسدار، با طرح سوالی با این مضمون که بهترین نماز از دیدگاه امام حسین (ع) کدام است؟ بحث را آغاز کرد.

وی با ذکر حدیثی از آن حضرت به پاسخ سوال پرداخت؛ حسینی  گفت: در این حدیث حضرت نماز گزاران را به سه دسته تقسیم کرد و هر کدام را توضیح مختصری داد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: آنها که نماز را از ترس عذاب جهنم می خوانند این نوع عبادت هرچند که رفع تکلیف می کند ولی در رتبه عالی نیست،این نوع عبادت مانند بردگانی است که از مولایشان می ترسندواز روی ترس از او اطاعت می کنند.

وی افزود: آنهایی که به قصد رفتن به بهشت و بهرمندی از نعمت های آن عبادت می کنند، این نوع عبادت گرچه خوب است و رفع تکلیف می شود اما امتیاز عالی را ندارد بلکه این رقم عبادت مانند تاجرها و کسبه بازار است که معامله گری می کنند.

موسوی تشریح کرد: بهترین نوع عبادت، عبادت عاشقانه،آگاهانه و خاضعانه به درگاه خداوند متعال است و از روی شوق و اشتیاق به معبود انجام می شود.

لازم به ذکر است این مدرسه با همت و پیگیری از سوی ستاد اقامه نماز استان و تامین اعتبار توسط بانک رفاه استان در حال ساخت می باشد.

مراسم کلنگ زنی ساخت آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه در روستای رحمت آباد شهرستان ابرکوهمراسم کلنگ زنی ساخت آموزشگاه سه کلاسه شهدای بانک رفاه در روستای رحمت آباد شهرستان ابرکوه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا