اخبارایلامحوزه ریاستخوزستانکردستانکرمانشاهمرکزیهمدان

گردهمایی شورای برنامه ریزی منطقه ۵ کشور در خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان،روز چهارشنبه شانزدهم اسفند ماه ۱۴۰۲، گردهمایی مدیران شورای برنامه ریزی ستادهای اقامه نماز منطقه ۵ کشوری با حضور دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور امام جمعه دزفول در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش دزفول برگزار شد.

بررسی میزان تعاملات و اثر بخشی فعالیتهای معاونین محترم ستاد با استانها، آسیب شناسی اجلاس سراسری نماز و چگونگی کیفیت بخشی به اجلاس های استانی و کشوری، ارائه پیشنهادات تدوین منشور ساماندهی فضاهای اقامه نماز در راههای مواصلاتی، بررسی نقاط ضعف و قوت سامانه سجاده و بازسازی و بازنگری در برنامه های فرهنگی و آموزشی در آموزش و پرورش و چگونگی تعامل در سطح کلان، دستور کار این جلسه بود.

گردهمایی شورای اقامه نماز منطقه 5 کشور در خوزستان

حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور امام جمعه محترم دزفول با اشاره اهمیت نماز، اظهار کرد: موضوع نماز را به عنوان یک برنامه استراتژیک باید در جامعه نهادینه و جا انداخت.

وی افزود: مطالبه بنده برای سال آینده از دانشگاه های شهرستان دزفول این است که ، نماز را بر پا نمایند همچنین با شکوه و عظمت بیشتر در آموزش و پرورش هم همینطور ، باید نماز اقامه شود.

امام جمعه دزفول گفت: اگر نماز در جامعه اقامه شود از هیچ هجمه ای نباید ترسید.

گفتنی است منطقه ۵ کشوری شامل استان های ایلام، همدان، کرمانشاه، کردستان، مرکزی و خوزستان می باشد.

همچنین در این گردهمایی، از امیر ظاهرطحان مدیر آموزش و پرورش دزفول در راستای امر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز با اهدای لوح توسط قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور تقدیر بعمل آمد.

گردهمایی شورای اقامه نماز منطقه 5 کشور در خوزستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا