اخبارلرستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان با معاون سیاسی امنیتی استانداری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی در خصوص اهمیت اجرای برنامه های نمازی و مهدویت در سطح استان، با معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان در تاریخ بیست و هشتم شهریور ماه دیدار کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در دیدار با معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان اظهار داشت: لازم است مسئولان امر نماز ، بحث ترویج فرهنگ اقامه نماز را با جدیت دنبال و بدون تعارف با مسئولانی که در مر اقامه نماز کوتاهی می کنند برخورد کنند و همچنین همت و انگیزه مدیران در بحث اقامه نماز مؤثر و مورد توجه کارمندان زیرمجموعه آن دستگاه خواهد بود.

چراغی عنوان کرد: تبلیغ و ترویج فرهنگ اقامه نماز و مهدویت در قالب تبلیغ چهره به چهره، تشکیل حلقه های معرفت، برپایی هنرهای نمایشی، فیلم و نمایشگاه ها با موضوع نماز، آموزش فرهنگ نماز از طریق صدا و سیما، نشست های تخصصی اقامه نماز در مراکز علمی و آموزشی و برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله راهکارهایی در جهت توسعه فرهنگ نماز در جامعه است.

وی گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی ناشی از بی توجهی به امر نماز است و اگر جوانان بیشتر به سمت نماز گرایش یابند بسیاری از این آسیب ها رفع می‌شود و باید از خداوند متعال و امامان اطهار بخواهیم تا آثار و برکات نماز را در وجود و نهاد افراد نمایان کنند، چون نماز به فرد نمازگزار اطمینان قلبی و آرامش بی نظیری می دهد که این برآیند گمشده امروز بشریت است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در پایان تصریح کرد: برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز و معارف مهدویت و گرایش بیشتر جوانان ونوجوانان بسوی این فریضه الهی باید به سمت استفاده از ایده های بکر و خلاقانه و نوآورانه گام برداشت.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان با معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا