اخبارایلام

طرح ملی درست‌خوانی نماز در دهلران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، حجت الاسلام مسعود رستمی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهلران با حضور در مدارس در قالب طرح ملی درست‌خوانی نماز به آموزش عملی نماز و وضو به دانش آموزان پرداخت.

حجت الاسلام رستمی در جلسه دوم این طرح در روز سه شنبه ۲۵ مهرماه در مدرسه علامه طباطبایی گفت:  این طرح  با هدف ترویج معارف نماز و فرهنگ صحیح و درست‌خوانی نماز، تعمیق و تقویت فرهنگ اقامه نماز، آموزش صحیح خوانی نماز، تقویت میزان آشنایی مخاطبان با احکام نماز و وضو در بین محلات برای کودکان، نوجوانان و جوانان با هماهنگی و حتی حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه دهلران درحال اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در جهت درست خوانی نماز انجام می گیرد، اظهار داشت: تصحیح و اشاعه فرهنگ نماز از برنامه‌های فرهنگی مهم و اولویت‌دار ستاد اقامه نماز استان ایلام است. آموزش نماز و یادگیری نماز در دین ما بسیار پراهمیت و مهم است. نماز ستون دین و نمایان‌گر راه مؤمن است. هرکس که در زندگی خود اقامه نماز را وظیفه خود بداند و با عشق و علاقه این فریضه را به جای آورد در زندگی خود موفق و سربلند خواهد بود.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهلران در پایان نشست آموزش عملی نماز و وضو در مدرسه علامه طباطبایی شهرستان دهلران با آموزش مرحله به مرحله وضو و اقامه نماز جماعت، دانش‌آموزان را با این فریضه الهی آشنا کرد.

آموزش عملی نماز و وضو توسط دبیر ستاد اقامه نماز دهلران آموزش عملی نماز و وضو توسط دبیر ستاد اقامه نماز دهلران

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا