اخبارکرمان

نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان در محل دانشگاه پیام نور شهرستان اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، نماز وحدت بخش ادارات این هفته در دانشگاه پیام نور شهرستان رفسنجان  روز دوشنبه مورخ ۸ اسفند ماه نماز وحدت بخش ادارات در دانشگاه پیام نور شهرستان رفسنجان با حضور فرماندار،معاون فرماندار،رئیس شورای شهر،دبیر ستاد اقامه نماز و مسئولین سایر ادارات برگزار گردید.

بعد از اتمام نماز ریاست دانشگاه پیام نور ضمن عرض خیرمقدم گزارش کوتاهی از عملکرد این دانشگاه را بیان داشت.

پس از آن حجت الاسلام حسینی با تشکر از حضور مسئولین و همچنین دانشجویان خانم در نماز گفت:  دین اسلام بیشترین حمایت را از بانوان داشته و این حمایت ها باعث شده که بانوان در همه زمینه ها مخصوصا در زمینه های علمی موفق عمل کنند.

وی در ادامه  بیان کرد:  در کنار علم و دانش به مسئله اخلاق هم توجه داریم که در این باره حدیث العلم و الایمان توامان، اذا افترقا احترقا را مطرح کرد و معنای آن را برای حاضرین اینگونه گفت: علم و ایمان پیوسته با یکدیگرند و هر گاه جدای از هم شدند، آتش افروز خواهند بود باید در کنار مسائل آموزشی به مسائل پرورشی در مدارس و مسائل اخلاقی در دانشگاه ها رسیدگی شود تا هر دو بال برای کسانی که می خواهند در آسمان کمال پرواز کنند محیا شود.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: آثار مفیدی از نماز وحدت بخش ادارات نصیب ما می شود اول آنکه نماز را اول وقت اقامه می کنیم و بعد باعث وحدت بیشتر بین ادارات و حل مشکلات می شود.

در پایان از کادر ایثارگر دانشگاه پیام نور قدردانی شد و بعد از آن با همکاری دانشگاه،فرمانداری و شورای شهر به قید قرعه به سه نفر از دانشجویان کمک هزینه سفر به مشهد اهدا گردید.

اقامه نماز وحدت ادارات شهرستان رفسنجان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا