اخبارفارس

از فعالین نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز شنبه هفدهم تیر ماه، از فعالین نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور خداپرست مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

در جلسه تجلیل فعالین نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الاسلام سقاچی گفت: نماز آثار مثبتی در زندگی فردی و اجتماعی انسان دارد، اما ممکن است گاهی اثر نماز به خاطر عواملی کم و زیاد شود. نمازی در زندگی انسان اثرگذار است که چند ویژگی داشته باشد.

وی افزود: اولین ویژگی آن این است که در اول وقت خوانده شود. دوم، در مسجد و به جماعت خوانده شود سومین ویژگی این است که با حضور قلب صورت گیرد و در آخر با خضوع و خشوع خوانده شود.

قائم مقام ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: اگر می‌خواهید در نماز حضور قلب داشته باشید، توبه کنید و بدانید که در محضر خداوند هستید.

وی همچنین افزود: تجلیل از فعالین نماز امری بسیار پسندیده و تأثیرگذار است و در بین همکاران باعث توسعه و ترویج امر نماز می‌باشد.

در ادامه خداپرست مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بیان مطالبی، گزارشی نیز از اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی آن اداره در امر نماز را مطرح کرد و افزود: توسعه امر نماز در بین همکاران از برنامه های مهم ما در این اداره می‌باشد.

خاطرنشان می‌شود در این جلسه از ۲۰ نفر از خادمین و فعالین نماز تقدیر شد.

فعالین نماز اداره کل فارس فعالین نماز اداره کل فارس فعالین نماز اداره کل فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا