اخبارهمدان

از فعالان اقامه نماز بهزیستی تویسرکان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، از فعالان حوزه اقامه نماز اداره بهزیستی شهرستان تویسرکان، در روز چهارشنبه بیست و چهارم آبان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی مجد امام جمعه شهرستان تویسرکان تجلیل به‌ عمل آمد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حسینی مجد امام جمعه تویسرکان با اشاره به برگزاری نماز جماعت در ادارات بیان کرد: نماز جماعت در محیط ادارات، عامل اساسی در ایجاد نظم، انضباط و وقت شناسى بین کارکنان دستگاه‌های اجرایی است که این عمل باعث از بین رفتن انزوا و فرد گرایی می شود. وی افزود: نماز جماعت ، مقدمه وحدت صفوف و نزدیکى دلها و تقویت کننده روح اخوّت است که قطعا برپایی نماز جماعت نوعى حضور و غیاب بى تشریفات، و بهترین راه برای شناسائى افراد است.

حسینی مجد ادامه داد: بهترین، بیشترین، پاکترین و کم خرج ترین اجتماع در دنیا نماز جماعت است و نوعى دید و بازدید مجّانى و آگاهى از مشکلات و نیازهاى یکدیگر و زمینه ساز تعاون اجتماعى بین آحاد مسلمین است. امام جمعه تویسرکان اشاره کرد: همین که کسى براى شرکت در نماز جماعت از اتاق کارش خارج مى شود، یا در نمازخانه اداره، در انتظار نماز جماعت به سر مى برد باعث رهایی از نفس شیطانی و دوری از گناه می شود.

لازم به ذکر است در این دیدار از زحمات مدیر و کارکنان فعال در حوزه اقامه نماز اداره بهزیستی تویسرکان تقدیر و تجلیل به‌عمل آمد و در پایان نماز جماعت اقامه گردید.

امام جمعه شهرستان تویسرکان با کارکنان بهزیستی این شهرستان دیدار کرد امام جمعه شهرستان تویسرکان با کارکنان بهزیستی این شهرستان دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا