فارس

نشست نماز و خانواده ویژه نیرو های حوزه مقاومت مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و ششم دی ماه، نشست نماز و خانواده ویژه نیرو های حوزه مقاومت مرودشت با حضور حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت در ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.

حجت الاسلام پرحاذه ضمن ابراز خوشحالی از حضور در بین نیرو های نظامی و بسیجی گفت:  تاریخ اسلام پر از عبرت هاست و اذعان کرد که کربلا غدیر خواص بود، ما باید همه گوش به فرمان ولایت باشیم تا به امروز هر چه از ولایت و دین و نماز دوری کرده باشیم تاثیر منفی بر زندگی ما داشته است.

وی در ادامه افزود: اهل بیت حساسیت بسیار زیادی در بحث نماز داشته اند؛ پیغمبر و اهل بیت مکرم ایشان برای نماز خیلی تلاش کردند و وقت گذاشتند پس ما باید نسبت به نماز کوتاهی نکنیم و این امانت که از خدای متعال برای هدایت بشریت ارسال شده است را حفظ کنیم.

وی در نشست نماز و خانواده ویژه نیرو های حوزه مقاومت با بیان این مطلب که عشق به نماز بر اثر چه چیزی به وجود می آید و چگونه حاصل می‌شود گفت: انسان آگاه کسی است که نظم موجود در طبیعت را می‌شناسد و می‌داند که اثری فراتر از چشم بر آن متصور است.

دبیر ستاد اقامه نماز این شهرستان در پایان در جمع بسیجیان گفت: نیرو های سپاه و بسیج خط الرأس انقلاب هستد و فعالیت های سپاه و بسیج می‌تواند اثر مثبتی بر جامعه بگذارد.

خاطرنشان می‌شود جلسات مستمر هفتگی ویژه دستگاه های اجرایی شهرستان مرودشت برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا