اخبارفارس

دوره آموزشی نماز و خانواده و تاثیر آن بر فرزندان ویژه بانوان در فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ دوم اسفند ماه، دوره آموزشی نماز و خانواده و تاثیر آن بر فرزندان ویژه بانوان با حضور پاک فطرت از اساتید بومی ستاد اقامه نماز استان فارس در بوستان علوی شیراز برگزار شد.

با همکاری شهرداری شیراز، ادامه سلسله برنامه‌های تدوین شده آموزشی ویژه بانوان با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس برگزار شد.

پاک فطرت در ابتدای دوره آموزشی نماز و خانواده و تاثیر آن بر فرزندان به بانوان تاکید کرد: نسبت به حفظ و مراقبت از فرزندان خود دقت بیشتری انجام دهید. اگر می‌خواهید که فرزندانتان آینده خوبی داشته باشند، سعی کنید آنها را تربیت دینی کنید. معنویت و نماز است که باعث می‌شود انسان به ساحل آرامش در زندگی برسد. نماز باعث می‌شود که انسان در مخاطرات زندگی به آرامش برسد.

دوره آموزشی نماز و خانواده فارس

وی در ادامه افزود: اصول دینی به ما تاکید کرده است که وظایفی بر عهده پدر و مادر است؛ یکی از آنها انتخاب نام نیک است و اینکه پدر مادر باید نسبت به تعالیم دینی و نماز به فرزندان خود کوشا باشند. امروز آموزه‌های دینی و برنامه‌های قرآنی زیادی موجود است و این می‌طلبد که پدر و مادر زمینه آگاهی و آموزش نماز را برای فرزندان فراهم کنند.

پاک فطرت ضمن تشکر از شهرداری شیراز که در برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه بانوان همکاری شایانی داشتند، گفت: طی یک دوره ۶ ماهه در ۲۴ فرهنگسرای شهر شیراز در مناطق مختلف محروم و کم برخوردار، دوره های آموزش نماز برگزار شده است.

وی در پایان به سوالات و شبهات شرکت کنندگان در جلسه پاسخ داد.

دوره آموزشی نماز و خانواده فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا